Skąd pomysł na bloga Działaj Inaczej?

Od 2012 pracuję na etacie oraz zajmuje się wykonywaniem zleceń zdalnie, trochę jestem copywriterem i trochę wirtualną asystentką. Przez ten czas napisałam kilkaset tekstów, wprowadziłam wiele produktów do sklepów internetowych oraz moderowałam forum. Trzy razy zakładałam blogi, ale zawsze rezygnowałam z ich prowadzenia. Dlaczego zdecydowałam się na prowadzenie bloga Działaj inaczej?

Skąd pomysł na bloga Działaj Inaczej?

Po pierwsze chcę Ci przybliżyć dwa tematy: biznesu online i fizyki kwantowej. Łącząc je, zrozumiesz siebie i staniesz się bardziej świadomą osobą, która będzie wiedziała czego, chce.

Po drugie chcę Cię zachęcić do tego, abyś przestała bać się zmian. Zmiany są nieuniknione i są naprawdę potrzebne. Wcześniej bardzo bałam się zmian, wszystko się zmieniło gdy zaczęłam morsować. Początki były dla mnie naprawdę trudne, ale myślę, że naprawdę było to potrzebne.

Po trzecie chcę się podzielić z Tobą moją wiedzą dotyczącą zmian. Od jakiegoś czasu uczestniczę w wielu kursach, które dotyczą zmiany sposobu myślenia i odblokowywana energii. Dlatego będę poruszać na blogu nie tylko tematy dotyczące sposobów na zarabianie pieniędzy, ale także zmiany podejścia. Jestem przekonana, że zmieniając podejście, możesz odblokować się na zarabianie większych kwot oraz mieć więcej wolnego czasu.

Zgadzasz się ze mną? Koniecznie polub mój fanpage. Obserwuj mój profil na Instagramie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart